Warsztaty

Najbliższy termin warsztatów - 17.01.2016
Zapisy: http://warsztat2016-01-17.evenea.pl/WARSZTAT INTERPERSONALNY "JAK MNIE WIDZĄ"

Wydarzenie dla odważnych.

"The truth will set you free, but first it will piss you off."

Jeśli chcesz się naprawdę dowiedzieć, jak widzą Cię inni, co sprawia, że zwracają na Ciebie uwagę akurat te, a nie inne osoby, co w Tobie jako pierwsze rzuca się w oczy - ten warsztat jest dla Ciebie.

Ale uwaga - musisz uzbroić się w odwagę - to co usłyszysz, może być trudne. A może właśnie Twoje obawy się rozwieją i okaże się, że robisz całkiem dobre pierwsze wrażenie?

Najlepiej by było, gdybyś już kiedyś był/była na Randkuj Warszawo lub innym speed-datingu (nie jest to warunek konieczny, ale korzystny).JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ:
Zaczynamy jak zwykły, klasyczny speed-dating. Siadamy przy stolikach, rozmawiamy z osobą naprzeciwko przez 6 minut.
Po tych 6 minutach siadamy osobno i wypełniamy (anonimowo) szczegółową ankietę na temat osoby, z którą właśnie rozmawialiśmy (a w tym czasie ona wypełnia taką samą ankietę o nas).
Potem rozmawiamy z kolejną osobą i wypełniamy kolejną ankietę, itd.

Po wszystkim organizatorzy zbierają wszystkie ankiety i przepisują ich wyniki do tabelek.
Nie dostaniecie ankiet bezpośrednio do ręki - dostaniecie opracowane wyniki, ze szczególnym wskazaniem na to, co się powtarzało.

(Oczywiście spotkanie ma też opcję speed-datingu: po wszystkim można się umówić z wybranymi osobami na ogólnych zasadach obowiązujących na Randkuj Warszawo.)

Spotkanie potrwa od 2 do 3 godzin.
CZEGO MOŻESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ

- Czy coś w Twoim wyglądzie jest szczególnie interesujące / odpychające.
- Co ludzie zapamiętują z Ciebie po kilku minutach kontaktu.
- Czy na pierwszy rzut oka widać po Tobie coś, co próbujesz ukryć (lęki, kompleksy).GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY
Jeśli warsztat nie spełni Twoich oczekiwań i zrezygnujesz z wyników - oddamy Ci 100% kosztów - słowo (tak jak w wypadku niemal wszystkich wydarzeń organizowanych przez RW).
OPCJA COACHINGOWA PO WARSZTACIE
Po otrzymaniu wyników można się ze mną [Elą] umówić na darmowe spotkanie coachingowe (na zasadach opisanych tu) - pomogę Ci spojrzeć na te dane z dystansu i zdecydować, nad czym i jak można by popracować.OSTRZEŻENIE
Uwaga! Rozwój osobisty jest uzależniający. Jeśli raz poczujesz, jak możesz się zmieniać i jak wielką satysfakcję to przynosi, istnieje niebezpieczeństwo, że będziesz chciał(a) tego więcej i więcej.SKĄD POMYSŁ
Dostawałam wiele maili w rodzaju "Bardzo fajnie rozmawiało mi się z dziewczyną nr 6. Nie mam pojęcia, dlaczego mnie nie zaznaczyła", "Kolejny raz nie dostałem żadnego plusa, chyba muszę sobie odpuścić speed-dating", "Dlaczego za każdym razem wybierają mnie tylko mężczyźni, którzy mi się nie podobają?"
Wkurzyłam się. Chciałabym wszystkim pomóc i dać dobrą radę, ale zaczęłam się obawiać, że ja przecież mogę się mylić. Dlatego lepiej zweryfikować moja podejrzenia "u źródła".


Byłeś/aś na  "Jak mnie widzą"? Napisz, co o tym myślisz

12 komentarzy:

 1. Czy to pierwszy taki warsztat, czy też robicie je cyklicznie? ... Niestety na styczniowy nie ma już miejsc, nawet na liście rezerwowej.... kiedy planujecie kolejne? Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam do pytania, również byłabym zainteresowana warsztatami w przyszłości?

   Usuń
  2. Odpowiadam na oba pytania: TAK :)
   Kolejny będzie na przełomie lutego i marca - potrzebujemy trochę czasu, żeby dopracować technikę.

   Usuń
  3. Jest ostatni dzień lutego... zdradzicie, czy jest na co czekać? ;)

   Usuń
  4. Faktycznie - przeciąga nam się... Przepraszam! W tej chwili technika jest dopracowana, ale za to mamy problem z ustaleniem terminu. Na pewno podamy termin warsztatu z przynajmniej 10dniowym wyprzedzeniem i na pewno napiszemy o tym w newsletterze. Nie traćcie nadziei! :)

   Usuń
 2. slyszalam swietne recenzje, zrobcie wkrotce kolejny, prooooosze! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie i konkretnie - podobała też mi się trochę mniejsza liczba osób niż zazwyczaj.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobre warsztaty! Dowiedziałam się czegoś, o co nigdy by mi nawet nie przyszło do głowy kogokolwiek zapytać. Poza tym prowadząca z energią i poczuciem humoru, miejsce też super. No i najważniejsze - można nawiązać ciekawe znajomości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na warsztaty, wyszło znakomicie. Prowadząca "udźwignęła" ciężar spotkania i nie starała się przyćmić naszych dziewczyn :) To były moje pierwsze szybkie randki, na pewno pójdę jeszcze raz. Zaraz po tym jak podrosną mi włosy, znikną pryszcze i odłożę na nową koszule, tym razem czarną! Martwią mnie trochę oceny za atrakcyjność… Babcia mi mówiła, że jestem przystojny… a tu oceny poniżej średniej… wyczuwam spisek z moja ex.

  Polecam wszystkim, którzy się wahają. Atmosfera jest naprawdę bardzo dobra. Uczestnicy bez widocznych zaburzeń społecznych, ukierunkowani na poznawanie i miłą rozmowę.
  PS. Śliczna koleżanko o onieśmielającym spojrzeniu - nie powiedziałem tego i nie uważam, że jesteś głupia! Po prostu po Twojej mowie ciała, widziałem, że nic by z tego nie było i wolałem pierwszy dać Ci "kosza" - pewnie pierwszy w Twoim życiu - pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny warsztat, okazał się dużo ciekawszy niż się spodziewałam. Dużym plusem jest zaangażowanie prowadzącej - odnosi się wrażenie, że bardzo osobiście angażuje się w temat, nie traktuje go jak "biznes". Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy nie mogą się zdecydować, czy warto. Wprawdzie z samej części "randkowej" niewiele wyszło, mimo otrzymanych "TAK", ale feedback z warsztatów jest przydatny, można spojrzeć na pewne rzeczy z perspektywy kogoś, kto was nie zna (a wierzcie mi - może to być spojrzenie zupełnie sprzeczne z tym, jak na siebie patrzycie). :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super randki w świetnej atmosferze - można dowiedzieć się dużo o sobie i o tym jak inni nas widzą! Zdecydowanie polecam!! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo fajne randki i warsztaty - poznajesz ciekawych ludzi i siebie samego, wymagają trochę odwagi ale również pracy na rzeczy innych ( zaangażowania w wypełnianie ankiet), nie boisz się wyzwań? idź na randki z warsztatami

  OdpowiedzUsuń