Pomysł na randkę

Polub, polub nas na fejsie. Nasz fanpage tu.

Jeśli jesteś nowy/a w Warszawie, albo jesteś tu już długo, ale ciągle nie czujesz się jak w domu, to:

a) przyjdź na Randkuj Warszawo

b) zobacz projekt Warszawa Dla Początkujących na ich stronie albo fejsbukuPomysł niecodzienny, bo nie na randkę, ale na zorganizowaną aktywność w parze albo bez pary.

d) choć kino to banał to jest takie które banalne nie jest. Kino Femina to miejsce w naszym stylu- nieduże a działające z rozmachem, repertuar hitowo- alternatywny, no i ten dojazd: nawet nowi się nie zgubią.

c) dołącz do którejś z odjechanych wycieczek organizowanych przez We love Warsaw biuro turystyki miejskiej. Z nimi poznasz Warszawę lepiej niż niejeden Warszawiak z dziada pradziada

d) Podobno taniec w Polsce na się coraz słabiej, bo telewizja lansuje teraz śpiewanie. A my jesteśmy ciągle za tańcem. Z wielu szkół w Warszawie polecamy np. Akademię Tańca Sulewskich
Dlaczego? Bo mają zajęcia w Pałacu Kultury - no chyba bardziej warszawsko już się nie da, mają zajęcia dla wszystkich poziomów i mają takie same kłopoty z facetami jak my no i byli dla nas najmilsi ze wszystkich :)

e) Zawsze marzyłam o randce na kręgielni. Najlepiej podwójnej. Rozwiązanie doskonałe, można w międzyczasie gadać, a jak nie ma o czym, to można grać.
W Warszawie to chyba najlepiej do Hulakula. Kręgle jak kręgle, ale jakie fantastyczne miejsce - podziemia BUWu, więc potem można pójść na jego dach albo nad Wisłę. strona Hulakula
Ciągle wierzymy, że pozwolą nam kiedyś u siebie przywiesić plakat.

f) Mamy taki jeden ulubiony teatr. Nazywa się Klancyk i jest improwizowany.
Za tę markę ręczę głową :) Wystawiają coś tak często, że nie nadążam z aktualizowaniem. W związku z tym podaję linka do ich strony i fejsbuka, sprawdź sobie i idź wyśmiać się za wszystkie czasy.
Mało czytelna strona klancykowa
Bardzo aktualny fanpage na fb

e) Lubimy kawiarnię "...to lubię!" na Freta. (Nazywała się tak, jeszcze kiedy Zuckerberg bawił się w piaskownicy.) Randkowa do potęgi. Ale samemu też można.
Fragment z menu: "Koktajl pierniczkowy z lodami waniliowymi i pokruszonym ciasteczkiem"
"Jabłka zapiekane pod kruszonką z lodami waniliowymi i bitą śmietaną"
...to lubię

f) Piękna podróżniczkę poznasz: na przeglądzie filmów górskich