Coaching / porady


Czasami po prostu nie rozumiesz, co poszło nie tak.
Wydawało Ci się, że było fajnie. Dlaczego więcej nie zadzwonił? Dlaczego więcej nie odebrała?

Dostaję wiele pytań od uczestników randek - dlaczego nikt mnie nie wybrał? Dlaczego wybrały mnie tylko osoby, które mnie nie interesowały? Dlaczego tak? 

Czasem mam na ten temat jakąś intuicyjną odpowiedź. Czasem nie wiem. Zawsze wtedy dobrze się spotkać.


CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jeśli czujesz jakiś dyskomfort związany z poszukiwaniem partnera/partnerki, budowaniem związku, spotkanie ze mną może pomóc zdiagnozować, co jest powodem tego dyskomfortu i jak z nim walczyć.

Jeśli faktycznie masz dosyć życia w pojedynkę i chcesz wykorzystać wszystkie współczesne możliwości znalezienia partnerki/partnera, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać - mogę opowiedzieć Ci szczegółowo o różnicach między speed-datingiem, biurem matrymonialnym a portalem randkowym. Mogę pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszy portal lub polecić Ci miejsca, gdzie pojawiają się ciekawe osoby.

Jeśli na randkach czujesz się niekomfortowo, nie wiesz o czym rozmawiać, masz wrażenie, że pokazujesz się od najgorszej strony (zamiast od tej drugiej) - mogę wskazać Ci, co warto rozwijać i co jest w Tobie najbardziej pociągające.

Jeśli zaczyna się psuć, jak tylko zaczyna Ci zależeć - mogę wesprzeć Cię w przejściu przez to, pomóc podjąć decyzję, zmotywować do poświęcenia temu uwagi.

A co najważniejsze - jeśli przestajesz wierzyć, że Ci się uda i że gdzieś tam czeka Cię fantastyczny związek - mam dla Ciebie milion dowodów, że będzie dobrze. 


O MNIE

Nazywam się Ela Soszyńska, tu jest mój linkedin.

Nie mam magicznej różdżki ani eliksiru miłości. Za to mam dużo intuicji, instynkt swatki, spore doświadczeniew byciu singlem, stanowcze podejście i mnóstwo energii.

Od 2010 roku nieustannie mam styczność z poszukującymi singlami. Słucham ich historii, obserwuję ich poczynania.
Doradzam od 2012 roku. Za każdym razem odrobinę skuteczniej.

Ukończyłam dwustopniową, roczną Szkołę Profesjonalnego Coachingu.
Wierzę i wiem, że spokój może nas uratować :)
Wierzę, że uważne przyjrzenie się i nazwanie problemu pomaga go rozwiązać.
Oprócz klasycznego coachingu, często odwołuję się do metody pracy z Wewnętrznym Dzieckiem wg Anety Łastik i metod związanych z mindfulness (uważnością).


Nie mam gotowego przepisu na sukces. Nie nauczę Cię programowania neurolingwistycznego. Nie nauczę Cię prostych trików. Nie znam ich i w ogóle mnie nie interesują.
Właściwie może się zdarzyć, że na spotkaniu w ogóle nie poruszymy tematu związków. Być może będziemy rozmawiać tylko o Tobie. UWAGA! Możesz usłyszeć coś, co nie będzie przyjemne.

Nie obiecuję, że znajdziemy Ci dziewczynę/chłopaka w ciągu miesiąca.
Obiecuję, że to spotkanie uświadomi Ci coś.OPCJE WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

1. Pomoc doraźna
Jeśli potrzebujesz porządnie się wygadać, zebrać to wszystko do kupy, zrobić burzę mózgów, posłuchać obiektywnej opinii.

Na takim spotkaniu możesz się wygadać. Opowiesz mi o swojej obecnej sytuacji, a ja spojrzę na nią z dystansu i powiem, co o tym sądzę.
Pogadamy o Twoich mocnych i słabych stronach, co z nimi zrobić, które i jak wzmacniać.
Opowiem Ci o znanych mi sposobach na poprawę samooceny, polecę odpowiednia dla Ciebie książki.
Potem pogadamy o dostępnych drogach do sukcesu (internet? speed-dating? randka w ciemno? imprezowanie?).
Potem skupimy się na doskonaleniu Twoich działań (uwierz mi, czasem wystarczy dobrze napisany profil randkowy).

Spotkanie kosztuje 120zł i trwa 60-90 minut. Spotykamy się na skajpie. (Chyba, że akurat będę przy jakiejś okazji w Warszawie, lub Ty w Krakowie - bo tam na co dzień mieszkam.)


2. Coaching
Jeśli po pierwszym spotkaniu uznasz, że chcesz się skupić nad swoim życiem osobistym, poświęcić temu trochę uwagi i coś zmienić, umów się ze mną na regularne spotkania przez jakiś określony czas.
Na przykład ustalamy, że spotkamy się jeszcze 4 razy i w tym czasie będziemy rozmawiać o tym, jaki związek masz zamiar zbudować i jak to osiągnąć.

Ceny: 120zł/sesję (60-90 min)

.


Byłeś / byłaś na spotkaniu ze mną? Proszę, napisz komentarz. Zachęć innych lub wskaż mi, co Ci nie odpowiadało.5 komentarzy:

 1. Elu, nie mam konta na linkedin. Jak inaczej można się z Tobą skontaktować? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka dni temu rozmawiałam z Elą na skype.
  Dziękuję :) i Polecam !!!
  Ps. Skype dobra forma komunikacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po sesji z Elą poprzestawiało mi się z głowie kilka zapadni i świat zrobił się mniej straszny.
  Szczerze polecam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam, rozmowa z Elą dużo mi dała. To było zdecydowanie dobrze wydane 50 zł :))

  OdpowiedzUsuń